Rozhovor: Facelift ma spravil šťastnejšou a sebavedomejšou.
Pani Monika - rozhovor a recenzia

Rozhovor: Facelift ma spravil šťastnejšou a sebavedomejšou.

Jedným zo zákrokov tzv. podvihnutia tváre je facelift, ktorý sa rozhodla podstúpiť aj pani Monika. Prečítajte si rozhovor o tom, čo jej pomohlo rozhodnúť sa a či je spokojná s tým, že daný zákrok podstúpila.

Čas zanecháva stopy. Bohužiaľ tie na tvári sú viditeľné a častokrát nie príliš žiadané. Je prirodzené, že každá žena sa potrebuje cítiť krásna. Niekedy jej v tom už vek, postupné ochabnutie svalstva na tvári a vrásky bránia. Boj s prírodou a s časom sa z estetického hľadiska dá vyhrať. Vďaka modernej estetickej chirurgii to môže byť 1:0 pre vás.

Pani Monika, čo Vás viedlo k rozhodnutiu podstúpiť facelift? Bolo ťažké rozhodnúť sa?

Ako sa to vezme. Mala som už dosť viditeľné vrásky a bola som rozhodnutá, že to chcem podstúpiť. Facelift som kombinovala s operáciou horných a dolných viečok. Ale je pravda, že predtým som trochu váhala a trvalo mi asi 6 mesiacov, kým som sa odvážila facelifting podstúpiť.

Obávali ste sa chirurgického podvihnutia tváre – faceliftingu?

Áno, mala som trocha obavy, aj som sa trochu bála.

Čoho ste sa najviac obávali?

Okrem iného som sa obávala reakcií okolia. Avšak to rýchlo prešlo. Na môj nový výzor boli reakcie veľmi pozitívne a príjemné.

A aká bola vaša prvá reakcia na Váš nový vzhľad?

Keď som sa prvý krát videla v zrkadle, bolo to celkom príjemné – nič hrozné. Po operácii som sa cítila veľmi dobre. Mala som z toho veľmi príjemný pocit.

Zmenil sa Váš život po operácii?

Áno, môj život po operácií sa zmenil. Som šťastnejšia, sebavedomejšia a mám lepší pocit.

Odporučili by ste teda facelift ako estetický zákrok aj iným ženám?

Určite by som facelift odporučila aj iným ženám. Všetkým, ktoré sa kvôli ovisnutej koži na tvári a vráskam cítia menej cenné, staré alebo majú len strach z operácie. Skutočne sa nemajú čoho obávať pretože výsledok je jedinečný.  Ja som si vybrala pána doktora Ivana Žiklu preto, že výsledky jeho operácií sú fantastické. Ako plastický chirurg aj ako človek je ku svojim pacientom zodpovedný a veľmi príjemný. Jeho prístup k pacientom je profesionálny. Mňa presvedčila vysoká odbornosť, vynikajúce výsledky a hlavne dôsledná starostlivosť o pacientov.

A skutočne ďakujem MUDr. Žiklovi za fantastický výsledok. Pred zákrokom som mala veľký rešpekt. Obávala som sa ako bolesti, tak aj výsledného efektu. Ale som šťastná a vôbec neľutujem, že som facelift podstúpila. Veľmi úprimne môžem povedať, že som sa zbavila určitých komplexov a zdvihlo mi to sebavedomie. Proste sa cítim fantasticky.

Dámy, odporúčam všetkým!

 

Pani Monika je s výsledkom spokojná. Cíti sa šťastnejšie a sebavedomejšie. Ak aj vás trápia komplexy z viditeľných vrások, veku či ochabnutej pokožky na tvári, neváhajte. Objednajte sa na konzultáciu a zistite aké sú vaše možnosti a aké vás čakajú výsledky.

Čas sa dá oklamať.

MUDr. Ivan Žikla
MUDr. Ivan Žikla

Plastický chirurg

Online konzultácia s plastickým chirurgom
MUDr. Ivan Žikla

Som plastickým chirurgom s dlhoročnou praxou. Pôsobím na klinike AESTHETICA v Banskej Bystrici.

Viac informácií o mne.

Kategórie blogov
Najnovšie blogy
Instagram
Čítajte ďalej