Podvihnutie čela
(forehead lift)

Čo je forehead lift?

Forhead lift je vhodný keď máte hlboké vrásky na čele a botox už nezaberá. Následkom starnutia na tvári sa nik nevyhne a koža časom začína strácať svoju pružnosť nielen pod vplyvom veku, ale aj pôsobením gravitácie a stratou kolagénu a elastínu. Výsledkom je starší, unavený, smutný alebo zamračený vzhľad tváre. Forhead lift tieto problémy spoľahlivo vyrieši.

Vďaka podvihnutiu čela získate

  • mladší vzhľad čela
  • celkový mladistvý vzhľad tváre
  • napnuté čelo
  • obočie vo vyššej polohe
  • čelo bez vrások

Som vhodným kandidátom na lifting čela?

Nechcené línie na čele nie sú len problémom starých ľudí, aj tridsiatnik môže mať vrásky na čele a tak pôsobiť staršie než v skutočnosti je. Pokiaľ máte tento problém ste vhodným kandidátm na podvihnutie čela, ale nie je to pravidlom. Závisí to od rozsahu tohto zákroku, ktorý môže byť kombinovaný s inými. Práve preto je potrebné vopred sa poradiť s lekárom. Na konzultácii sa dozviete o operácii všetko potrebné.

Bolesť pri podvihnutií čela

Pri forheadlifte závisí bolesť od individuálneho prahu bolesti.

Zhrnutie

Po forhead – liftingu môžete očakávať mladší vzhľad bez vrások na čele. Celkový výraz vašej tváre bude pôsobť mladšie a sviežejšie. Operačný zákrok je vykonávaný v celkovej anestézii, trvajúci približne jednu až dve hodiny, počas ktorého sa podvihne ochabnuté tkanivo čela a zredukuje nadbytočná koža. Cieľom tohto zákroku je napnutie čela a jeho vrások a dvihnutie obočia. Výsledná jazva je skrytá vo vlasoch. Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a štvortýždňový pooperačný režim.

Dohodnite si konzultáciu

Dohodnite si osobnú konzultáciu s MUDr. Ivanom Žiklom a vydajte sa na cestu k Vášmu novému „ja“ už dnes.