Trup - plasticky chirurg

Korekcia malých pyskov ohanbia
(labioplastika)

Čo je labioplastika?

Labioplastika je plastická operácia intímnych partií. Jedná sa o zákrok, pri ktorom sa odstráni nadmerná koža a tkanivo labií a upraví sa do požadovaného tvaru. Abnormálny stav pyskov je síce nepríjemnou, ale ľahko riešiteľnou záležitosťou. Tento časovo nenáročný zákrok má veľkú výhodu – koža v tejto oblasti sa zvyčajne hojí veľmi rýchlo. Omladenie ohanbia môže vo veľkej miere zlepšiť osobný aj sexuálny život.  Príčina takto oslabeného tkaniva labií je buď dedičná alebo získaná a to najmä po pôrode.

Vďaka korekcii malých pyskov ohanbia získate

  • lepší a sebavedomejší pocit z vlastného tela
  • lepší sexuálny život

Som vhodnou kandidátkou?

Korekcia malých pyskov ohanbia nie je len kozmetickým zákrokom, aj keď sa vo veľa prípadoch vykonáva práve z tohto dôvodu. Zväčšené malé pysky môžu spôsobiť ťažkosti vo viacerých oblastiach života. Môžu byť obmedzením pri športe, spôsobovať ťažkosti v sexuálnom živote a v neposlednom rade môžu byť problémom pri hygiene či nosení bielizne. Vhodnou kandidátkou je teda každá, ktorá daný problém má. Obmedzením je tu však vek, tento zákrok sa vykonáva spravidla až po dosiahnutí plnoletosti.

Zhrnutie

Operačný zákrok v lokálnej anestézii, trvajúci približne hodinu, počas ktorého sa odstráni nadbytočné tkanivo. Cieľom tohto zákroku je redukcia a korekcia malých pyskov ohanbia. Zákrok si nevyžaduje jednu noc na klinike, ale doprovod pri odchode a šesťtýždňový pooperačný režim.

Dohodnite si konzultáciu

Dohodnite si osobnú konzultáciu s MUDr. Ivanom Žiklom a vydajte sa na cestu k Vášmu novému „ja“ už dnes.