Tuk & plazma

Liposukcia

Operačný zákrok v celkovej anestézii, trvajúci podľa rozsahu a množstva tukového tkaniva, počas ktorého sa liposukčnou technikou toto nadbytočné tkanivo odstráni. Výsledné jazvičky sú na okrajoch liposuktovanej oblasti. Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a štvortýždňový pooperačný režim.

čítaj viac 

Prenos vlastného tuku

Operačný zákrok v regionálnej alebo celkovej anestézii, počas ktorého sa transplantujú vlastné tukové bunky. Materiál sa odoberá z oblasti podbruška, bokov alebo vnútorných stehien. Po spracovaní materiálu sa aplikuje do požadovanej oblasti. Táto technika je určená na dodanie objemu povisnutej tvári a výplň slzných údolí pod očami, nosovoústnych vrások, okoloústnej oblasti, chrbta rúk a na kontúrovanie tela.

čítaj viac


Využitie vlastnej krvnej plazmy – Drakula terapia

Zákrok v lokálnej anestézii, trvajúci približne 20 min., počas ktorého sa odoberie Vaša krv, vloží sa do centrifúgy, kde sa oddelí plazma s doštičkami a tá sa aplikuje do kože. Cieľom tohto zákroku je dodať rastové faktory a proteíny do kože, spomaliť starnutie kože, rozžiariť ju, regenerovať. Zákrok je vhodný na vráskavú a pórovitú pleť, pleť zničenú slnečným žiarením. Po zákroku odchádzate hneď domov a opuch s podráždením pokožky odoznie do dvoch až troch dní. Aplikáciu je nutné podstúpiť aspoň dvakrát po sebe s odstupom dvoch týždňov, zvyčajne po ôsmich až deviatich mesiacoch.

čítaj viac

Kontaktujte nás