Podvihnutie obočia – browlift

Čo je browlift?

Browlift, inak nazývaný aj podvihnutie obočia, je chirurgický zákrok, vďaka ktorému sa podvihne poklesnuté obočie do vyššej polohy, čím sa získa prirodzený mladistvejší vzhľad.

Vďaka browliftu získate:

Som vhodným kandidátom na browlift?

Zvdvihnutie obočia je vhodné pre ľudí, ktorí majú poklesnuté nízke obočie, ktoré vytvára dojem nahnevaného alebo unaveného výrazu tváre. Tento zákrok je možné vykonať aj samostatne z rezu v obočí alebo v hlbokých vráskach na čele. Väčšinou je ale súčasťou liftingu čela alebo hornej blefaroplastiky. V tomto prípade Vám samozrejme rád poradím tak, aby sme spoločne dosiahli prirodzené a krásne výsledky.

Bolesť pri browlifte

Bolesť po browlifte je individuálna v závislosti od rozsahu zákroku. Samozrejme s istou bolesťou spojenou s nepohodlím a napnutím tváre treba po operácií počítať. Opuchy po zdvihnutí obočia môžu odznievať aj 3 mesiace.

Priebeh operácie

Operačný zákrok možný aj v lokálnej anestézii, trvajúci približne jednu hodinu, počas ktorého sa podvihne ochabnuté tkanivo obočia a prípadne zredukuje nadbytočná koža. Tento zákrok je súčasťou operácie podvihnutia čela (forehead lift), operácie horných viečok alebo samostatný výkon. Cieľom tohto zákroku je dvihnutie obočia. Výsledná jazva je skrytá vo vlasoch (v prípade forehead liftu) alebo priamo v obočí. Zákrok si vyžaduje podľa potreby jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a štvortýždňový pooperačný režim.

 

 

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.