Podvihnutie čela – forehead lift

Čo je forehead lift?

Forhead lift je vhodný keď mate hlboké vrásky na cele a botox už nezaberá. Následkom starnutia na tvári sa nik nevyhne a koža časom začína strácať svoju pružnosť nielen pod vplyvom veku, ale aj pôsobením gravitácie a stratou kolagénu a elastínu. Výsledkom je starší unavený smutný alebo zamračený vzhľad tváre. Forhead lift tieto problémy spoľahlivo vyrieši.

Vďaka podvihnutiu čela získate:

Som vhodným kandidátom na lifting čela?

Nechcené línie na čele nie sú len problémom starých ľudí, aj tridsiatnik môže mať vrásky na čele a tak pôsobiť staršie než v skutočnosti je. Pokiaľ máte tento problém ste vhodným kandidátm na podvihnutie čela, ale nie je to pravidlom. Závisí to od rozsahu tohto zákroku, ktorý môže byť kombinovaný s inými. Práve preto je potrebné vopred sa poradiť s lekárom. Na konzultácii sa dozviete o operácii všetko potrebné.

Bolesť pri podvihnutií čela

Pri forheadlifte závisí bolesť od individuálneho prahu bolesti.

Zhrnutie

Po forhead – liftingu môžete očakávať mladší vzhľad bez vrások na čele. Celkový výraz vašej tváre bude pôsobť mladšie a sviežejšie. Operačný zákrok je vykonávaný v celkovej anestézii, trvajúci približne jednu až dve hodiny, počas ktorého sa podvihne ochabnuté tkanivo čela a zredukuje nadbytočná koža. Cieľom tohto zákroku je napnutie čela a jeho vrások a dvihnutie obočia. Výsledná jazva je skrytá vo vlasoch. Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a štvortýždňový pooperačný režim.

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.