Využitie vlastnej krvnej plazmy – Drakula terapia

Čo je dracula terapia?

Dracula terapia (z anglického dracula therapy) je vlastne liečba vlastnou krvou, odborne PRP (Platelet Rich Plasma).

Krv sa v medicíne používala už v minulosti. Vďaka drakuloterapii môžete objaviť mladosť skrytú vo vašej krvi. Liečba vlastnou krvou je čoraz populárnejším ošetrením pleti, ktoré spomaľuje účinky starnutia prirodzenou formou. Jej jedinečnou výhodou je, že je bezpečná, bez komplikácií, a je “BIO”, je to Vaša vlastná krv.

Krvná plazma obsahuje proteíny a rastové faktory, ktoré prirodzenou cestou pomáhajú pokožke s regeneráciou. Výsledok je viditeľný a prirodzený. Kvalita vašej kože sa zlepší a omladí bez chirurgického zásahu.

Vďaka drakula terapii získate:

Som vhodným kandidátom na liečbu vlastnou krvou?

Liečba krvnou plazmou slúži na omladzovanie pleti. Drakula terapia je vhodná aj pri problémoch s vysušenou, vystresovanou, povädnutou či poškodenou pokožkou. Lieči aj rôzne typy jaziev či akné. Liečba vlastnou krvou je vhodná aj ak je u vás riziko alergickej reakcie na dermatologické produkty.

Bolesť pri omladení vlastnou krvou.

Bolesť pri aplikácií je eliminovaná lokálnym anestetickým prípravkom.

Zhrnutie

Zákrok v lokálnej anestézii, trvajúci približne 20 min., počas ktorého sa odoberie Vaša krv, vloží sa do centrifúgy, kde sa oddelí plazma s doštičkami a tá sa aplikuje do kože. Cieľom tohto zákroku je dodať rastové faktory a proteíny do kože, spomaliť starnutie kože, rozžiariť ju, regenerovať. Zákrok je vhodný na vráskavú a pórovitú pleť, pleť zničenú slnečným žiarením. Po zákroku odchádzate hneď domov a opuch s podráždením pokožky odoznie do dvoch až troch dní. Aplikáciu je nutné podstúpiť aspoň dvakrát po sebe s odstupom dvoch týždňov, zvyčajne dvakrát do roka.

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.