ONLINE konzultácia v estetickej medicíne? Prečo to neskúsiť?

V dnešných dňoch, ktoré riadi Coronavirus SARS-CoV-2, je na svete zatvorených približne 80% pracovísk plastickej chirurgie. Tie zvyšné percentá sa venujú najmä chirurgii nádorov a úrazom.

 

online vyšetrenie

 

Týmto rozhodnutím sme museli žiaľ všetci zrušiť naplánované operácie a konzultácie. Keďže informácii o novom koronavíre je zatiaľ veľmi málo, nevieme kedy sa vrátime do práce. Táto situácia priniesla aj nové možnosti v oblasti využívania internetových služieb na to, aby sme ostali v kontakte. Pracovné webináre, telekonferencie boli súčasťou medicíny aj doteraz, ale nie v takom rozsahu ako dnes.

 

zikla 2

A tak sa nám naskytla aj možnosť online konzultácie. Z vlastnej skúsenosti som ich pár zažil, keďže išlo o pacientky zo zahraničia. Buď to boli pacientky, ktoré mali záujem o estetický zákrok alebo to boli pooperačné kontroly a nedalo sa im docestovať.

Ak sa pre ňu rozhodnete, je tu niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť vopred.

  • Premyslite si, čo by ste chceli prekonzultovať a pripravte si otázky, ktoré vás najviac zaujímajú. Najlepšie je si ich zapísať. Počas konzultácie si preberieme aké sú možnosti riešenia vášho problému, navrhnem predpokladaný operačný zákrok, porozprávame sa o možných komplikáciách a rizikách a o pooperačnom režime.

 

  • Môžete si pripraviť aj fotky konzultovanej oblasti. Napríklad nosa z profilu.
  • Vyberte si miestnosť, kde vás nebude nikto rušiť, kde budete mať dobrý internetový signál a osvetlenie.
  • Je možné, že sa budete musieť odhaliť (v závislosti od konzultovanej oblasti), preto si oblečte niečo nekomplikované. Pri konzultácii môže byť prítomný samozrejme aj váš partner.
  • Konzultácia je bezplatná a nezáväzná.
  • Objednať sa na nezáväznú konzultáciu sa môžete na ivan@zikla.sk

 

Táto situácia nie je príjemná ani pre nás – lekárov, ani pre vás – pacientov. Musíme len vydržať, kým sa opäť vrátime do pracovného procesu, aby sme vám mohli ponúknuť naše služby.

Späť na Blog

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.