Prečo som si nechala zväčšiť prsia?

V každej žene sa skrýva čo i len malá túžba po krásnych prsiach. Sú predsa symbolom ženskosti. Avšak nie každej žene príroda dopraje poprsie s akým je spokojná. Takýto bol aj prípad jednej z pacientiek. Volá sa Alžbeta a má 26 rokov. Aj Alžbeta, tak ako každá žena, túžila po krásnej postave. Práve prsia boli to, čo ju trápilo. Prečítajte si ako sa zmenil jej život po plastickej operácii poprsia. Bola spokojná? Dodala jej augumentácia sebavedomie? Ako reagovalo jej okolie? To všetko sa dozviete v nasledujúcom interview.

 

Aký bol hlavný dôvod toho, že ste si dali zväčšiť prsia?

Hlavným dôvodom bolo, že som nemala prsia žiadne. Chcela som sa cítiť príťažlivejšie a v prvom rade ženskejšie a sebavedomejšie.

Aký bol proces rozhodovania sa?

Rozhodnutie bolo na začiatku z čista jasné. Neskôr, už blízko pred operáciou som začala pochybovať, či je moje rozhodnutie správne a nastúpili obavy z  komplikácii, ktoré by mohli nastať, z hľadiska vizuálneho ale i zdravotného.

 

Ako dlho trvalo kým ste sa rozhodli?

Relatívne krátko, ale aj dlho. Nakoľko som na prvú operáciu ani nešla. Až po dohovore od pána MUDr. Žiklu som sa odhodlala. Presvedčil ma o svojej profesionalite, spoľahlivosti  a bezpečnosti zákroku.

 prsia podprasenka silikonove implplataty plasticke operacie poprsia augumentacia plasticka chirurgia banska bystrica zikla aestetica skusenoti so zvacsenim poprsia preco som si nechala spravit prsia

Akú veľkosť pŕs ste mali pred operáciou? 

0,5? 😀

 

Aké veľké implantáty v súčasnosti máte?

360 pod svalom

 

Čo vám pomohlo zvoliť si veľkosť?

Asi len konzultácia. Moja jediná predstava bola, že chcem prsia aspoň nejaké. Čiže už potom na konzultácii pri prirovnávaniach veľkostí sme vybrali vhodnú k mojej postave a pocitu.

 

Bála ste sa operácie?

Operácie samotnej nie. Nepozerala som žiadne videá z operácii ani nič podobné aby sa moje obavy nerozrástli. Nechcela som o tom vedieť veľa, čo mi aj pomohlo. Teraz keď si predstavím, čo to je mať implantát pod svalom…

 

Pomohla Vám operácia zvýšiť sebavedomie?

Áno určite. A následne sebavedomie mi pomohlo lepšie sa uplatniť v pracovnej oblasti, ako obchodníčky a viac sa realizovať.

prsia podprasenka silikonove implplataty plasticke operacie poprsia augumentacia plasticka chirurgia banska bystrica zikla aestetica skusenoti so zvacsenim poprsia preco som si nechala spravit prsia

Báli ste sa reakcií okolia?

Nie. V tomto som sa nepozerala na to čo si ľudia myslia. Chcela som to a aj to mám. A keďže sme zvolili veľkosť úplné optimálnu k mojej výške a postave, nie je to tak bijúce do oči a to som presne chcela, o to mi šlo. Zachovať prirodzenosť. ☺


Ak
é boli reakcie na Vaše nové prsia?

Pozitívne, nestretla som sa so žiadnym negatívnym názorom. ☺  Môj priateľ bol na začiatku proti, ale nakoniec  som videla, že je spokojný tiež..

Aká bola vaša reakcia keď ste prvý krát videli SVOJE NOVÉ PRSIA? 

Byť úprimná, hrôza. Bolesť sa zniesť ako tak dala. Ale prsia som mala mega opuchnuté, vysoko a myslela som, že mi prasknú. Prvý dojem celé zle, z ničoho tam mať zrazu niečo. Ale po kontrole to už bolo len lepšie. Vyformovali sa na perfektne prirodzené vyzerajúce pevné prsia. Spokojnosť.

 

Aký pocit ste mali po operácii?

Bola som spokojná, ale hrozne ubolená.. Cesta domov bola naozaj ťažká. Cítila som každú zákrutu, každý hrboľ na ceste, na prsiach. Až po dvoch týždňoch som sa začínala už „normálne“ hýbať.

prsia podprasenka silikonove implplataty plasticke operacie poprsia augumentacia plasticka chirurgia banska bystrica zikla aestetica skusenoti so zvacsenim poprsia preco som si nechala spravit prsia

Zmenil sa Váš život po operácii? 

Ani nie, okrem samozrejme zdravého sebavedomia a s tým spojené veci, ktoré som uviedla vyššie.

 

Odporúčali by ste operáciu poprsia ostatným ženám?

V prípade, že im to naozaj pomôže. Určite babám, ktoré majú aspoň 1,5 až 2ky a väčšie nie. To je môj názor. Načo.. Stále zastávam názor, že prirodzenosť je prirodzenosť. Tomu sa nevyrovná nič.

 

Prečo ste si vybrala práve MUDr. I. Žiklu?

Okrem referencie, ma pán MUDr. Žikla počas procesu presvedčil o svojich kvalitách. Či už profesionálnym prístupom, pri výbere veľkosti, či spôsobe operácie, dočkala som sa ústretovosti a priateľského prejavu. V neposlednom rade promptnosť, za čo som veľmi vďačná.

Musím povedať, že som dobre spravila. A som nadmieru spokojná.

 

Tiež rozmýšľate nad zväčšením pŕs? Objednajte sa na konzultáciu a porozprávajte sa o tom s odborníkom.

Späť na Prsia

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.