Hladké pery plné objemu vďaka kyseline hyalurónovej.

Krásne, plné a zvodné pery túži mať každá žena, avšak nie vždy to príroda zariadi sama. Ak sa aj vám už stalo, že ste sa zamýšľali nad tým, aké by boli vaše pery vďaka novému objemu, ale bojíte sa toho kroku, je tento článok práve pre vás. Je dôležité mať na pamäti, že hladké, plné a sexi pery môžete mať aj bez toho aby ste sa musela „dať rezať”.

vypln pier kyselinou hyaluronovou plasticka chirurgia banska bystrica kyselina hyaluronova krasne-pery-plne-objemu

Kyselina hyalurónová je telu vlastná látka, ktorú je možné aplikovať nielen do pier, aj keď je to najčastejšia požiadavka. Výsledok je takmer okamžite viditeľný. Táto látka je vhodnou voľbou ako dermálna výplň, pretože je kompatibilná s ľudským telom. V ľudskom tele pôsobí ako sieť, ktorá viaže a absorbuje vodu, ktorá prispieva k udržaniu objemu tváre. Časom množstvo kyseliny halurónovej v tele a v koži  klesá a vznikajú prvé vrásky.

Kyselina hyalurónová sa aplikuje pomocou tenkej ihly alebo tupej kanyly priamo do pier. Tento materiál nie je živočíšneho pôvodu, takže nevznikajú na neho alergické reakcie, je bezpečný, takže sa ho vôbec nemusíte báť. Takto aplikovaný materiál dodá perám objem a zvýrazní ich kontúry. Výsledkom sú krásne prirodzené pery, ktoré vám dodajú nielen nový vzhľad, ale aj sebavedomie.

Hoci sa tento zákrok estetickej chirurgie radí medzi jednoduché, netreba podceňovať výber kliniky. Práve správny výber odborníka, ktorý vám kyselinu hyalurónovú aplikuje, je prvotný a veľmi dôležitý bod celého zákroku.

Pomocou kyseliny hyalurónovej je ale možné odstrániť aj drobné vrásky okolo úst, nosovo-ústne vrásky, kruhy pod očami, vrásku medzi obočím, dodať objem.

Kyselina hyalurónová: Čo získate jej aplikáciou do pier?

Výplň kyselinou hyalurónovou pridáva perám objem, štruktúru, hydratuje a upravuje ich tvar.

Získate teda:

 

Koľko kyseliny hyalurónovej je potrebné aplikovať do pier?

Množstvo aplikovanej HA je individuálne a záleží na tom, aký cieľ ste si spolu s vašim lekárom stanovili. Lekár má teda pri aplikácii doslova plnú kontrolu nad kvalitou aj kvantitou. Pokiaľ stavíte na profesionála, nemusíte sa preto báť, že z ambulancie odídete z veľkými „kačacími perami“.

Ako dlho mi objem vydrží?

Účinky injekcií s kyselinou hyalurónovou trvajú približne 9-12 mesiacov. Následne sa aplikujú ďalšie injekcie na udržanie objemu pier. Tieto výsledky teda môžeme považovať za dlhodobé, ale nie za trvalé!

 

Môžem byť alergická na kyselinu hyalurónovú?

Alergická reakcia je v tomto prípade veľmi nepravdepodobná. HA má totiž neživočíšny pôvod. Nie je preto pravdepodobné, že by spôsobili alergickú reakciu. Ak vás však trápia alergie, určite to povedzte svojmu lekárovi ešte pred zákrokom.

 

vypln pier kyselinou hyaluronovou banska bystrica klinika plastickej chirurgie zikla kyselina hyaluronova -krasne-pery-plne-objemu

Späť na Blog

Kontaktujte nás

    Pre zlepšenie našich služieb používame cookies. Viac o používaní cookies a o spracovaní osobných údajov sa dozviete tu.