Trup - plasticky chirurg

Trup

Operačný zákrok v celkovej anestézii, trvajúci približne dve až tri hodiny, počas ktorého sa uvoľňuje nadbytočná koža s podkožím a tukom od brušnej steny a v prípade potreby (rozostup priamych brušných svalov po pôrode, schudnutiu) sa zošije obal priamych brušných svalov. Cieľom tohto zákroku je redukcia nadbytočnej kože a spevnenie brušnej steny. Výsledná jazva je umiestnená v podbrušku (mini abdominoplastika) alebo aj okolo pupku (abdominoplastika). Zákrok si vyžaduje dve noci na klinike, doprovod pri odchode a šesťtýždňový pooperačný režim. Viac informácií.

Operačný zákrok v celkovej anestézii, trvajúci podľa rozsahu a množstva tukového tkaniva, počas ktorého sa liposukčnou technikou toto nadbytočné tkanivo odstráni. Výsledné jazvičky sú na okrajoch liposuktovanej oblasti. Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a štvortýždňový pooperačný režim. Viac informácií.

Operačný zákrok v lokálnej anestézii, trvajúci približne hodinu, počas ktorého sa odstráni nadbytočné tkanivo. Cieľom tohto zákroku je redukcia a korekcia malých pyskov ohanbia. Zákrok si vyžaduje jednu noc na klinike, doprovod pri odchode a šesťtýždňový pooperačný režim. Viac informácií.

Operačný zákrok v lokálnej anestézii trvajúci podľa rozsahu a techniky zákroku, cieľom ktorého je zlepšenie výzoru jazvy. Po zákroku odchádzate hneď domov a vyžaduje si dva týždne bez fyzickej námahy. Viac informácií.

Dohodnite si konzultáciu

Dohodnite si osobnú konzultáciu s MUDr. Ivanom Žiklom a vydajte sa na cestu k Vášmu novému „ja“ už dnes.